Kim jesteśmy jako HMP Med?

Jesteśmy grupą pasjonatów zajmujących się sferą profilaktyki zdrowotnej, dietetyką i suplementacją. Prowadzimy badania naukowe i prace rozwojowe w obszarze stosowania ekstraktów roślinnych aminokwasów, witamin i minerałów dla uzyskania optymalnych efektów terapeutycznych. Wynikami tych badań dzielimy się na bieżąco z osobami, które nam zaufały, aby budować świadomość wśród naszej społeczności na temat zdrowia.
Po latach doświadczeń, opierając się na zdobytej wiedzy, w 2022 roku stworzyliśmy linię produktów Neuralax – wieloskładnikowych suplementów diety w wysoko przyswajalnych formach
Nasze produkty mają wegańską recepturę i to właśnie w tym duchu realizujemy wszystkie nasze działania. Z poszanowaniem życia wszystkich mieszkańców naszej planety. Wiedza naukowa i jej najlepsze wykorzystanie dla dobra człowieka – tak rozumiemy nasze podejście do jakości standaryzacji wytwarzanych przez HMP preparatów. Takie podejście może wydawać się proste, ale tak naprawdę narzuca wiele ograniczeń, które udało się nam pokonać.

Skąd czerpiemy motywację do działania?

XXI wiek przyniósł wiele zmian w życiu każdego człowieka. Tempo zmian jest tak wysokie, jak nigdy wcześniej. Ilość przetwarzanych bodźców i informacji przez każdego z nas stale rośnie. Nowe możliwości mogą oznaczać także nowe zagrożenia w funkcjonowaniu człowieka i ogólnego zaburzenia homeostazy organizmu. Produkty HMP Med zostały stworzone z myślą o ogólnej poprawie funkcjonowanie człowieka.

Czym są suplementy diety?

Suplement diety z definicji oznacza środek spożywczy, który ma uzupełniać normalną dietę. Ich skład jest skoncentrowanym źródłem witam, składników mineralnych i innych substancji.

Neuralax - wyróżniający się suplement diety na co dzień

Stworzyliśmy suplement diety na dzieńNeuralax Day i suplement diety na nocNeuralax Night. Ich łącznie działanie ma między innymi zapewnić:

  • Obniżenie poziomu stresu, który zakłóca funkcjonowanie organizmu.
  • Wspomaganie osób aktywnych oraz pracujących umysłowo.
  • Wspomaganie funkcjonowania prawidłowego snu.

Co wyróżnia Neuralax Day i Neuralax Night?

Neuralax powstał dla mężczyzn i kobiet chcących świadomie zadbać o zdrowie własne oraz najbliższych. W naszych produktach można znaleźć łącznie 28 różnych substancji czynnych. W przeciwieństwie do składu wielu innych preparatów dostępnych na rynku.

Neuralax Day i Night poza minerałami i substancjami czynnymi zawiera ekstrakty roślinne oraz aminokwasy. Taka mieszanka zapewnia wysoko przyswajalną formę dla ludzkiego organizmu, każdego z 28 aktywnych składników.

Pobudzające działanie wynika z zastosowania substancji czynnych zamiast kofeiny. W związku z tym Neuralax Day nie wpływa na podnoszenie się ciśnienia krwi.

Ilość każdego ze składników suplementów diety Neuralax jest wystarczająca, aby mogła zapewnić pożądany efekt. Po krótkim stosowaniu obu suplementów diety przez zdrowego człowieka można zauważyć pożądane efekty.

hmp_logo_fiolet