Neuralax Night – suplement diety na noc

Neuralax Night to kapsułki zawierające esencje snu. Dla łatwiejszego zasypiania, nieprzerwanego snu oraz dobrego samopoczucia w ciągu dnia. Selekcja składników suplementu diety Neuralax Night została dokonana w oparciu o 3 podstawowe założenia:

• Dostarczenie wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego regulowania funkcji snu
• Wspomaganie przy zmianach stref czasowych
• Budowanie homeostazy organizmu

Neuralax Night to bezpieczny i świadomy wybór

Neuralax Night to suplement diety w formie kapsułek o wegańskiej recepturze. Jego skład ma na celu wsparcie osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy pracują umysłowo.

Po co stworzono Neuralax Night?

Neuralax Night to próba odpowiedzi na część problemów, które generuję dzisiejszy świat pełen pośpiechu i napięć. Nieustanne atakowanie człowieka bodźcami informacyjnymi często powoduje poczucie przytłoczenia. Brak czasu na aktywności fizyczne, niedobór substancji odżywczych w organizmie i wszechobecny stres wśród społeczeństwa – to wszystko sprawia, że suplementacja w diecie jest niezwykle istotna.

Neuralax Night – zastosowanie

Produkt HMP – Neuralax Night to 11 aktywnych składników w wysoko przyswajalnych formach, bez dopełniaczy. Neuralax Night przeznaczony jest do stosowania wieczorem i w ciągu nocy, a jego unikatowe połączenie ekstraktów roślinnych, aminokwasów, witamin i minerałów wspomaga:

• Ośrodkowy układ nerwowy
• Relaksację
• Zdrowy sen

Są to tylko niektóre z wielu możliwości jakie oferuje Neuralax Night. Zaburzenia snu są powszechnym problemem XXI wieku, które wynikają z fizycznych lub psychicznych problemów zdrowotnych. Skutki braku snu mogą być już widoczne kolejnego dnia lub dopiero po jakimś czasie w formie schorzeń przewlekłych. Z tych oraz innych powodów warto zdecydować się na suplementacje Neuralax Night.

Skład Neuralax Night

Neuralax Night zawiera 11 substancji czynnych. Jedno opakowanie produktu zawiera 140 kapsułek. Dokładne informacje na temat składu suplementu diety Neuralax Night znajdują się w tabeli poniżej. 

Neuralax_night_skladniki

Zalecana dzienna porcja niezbędna do uzyskania korzystnego efektu: 5 kapsułek na 30-45 minut przed snem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie zawiera wypełniaczy, barwników i substancji słodzących.

Odpowiedni dla wegan.

Neuralax Night – ostrzeżenia i przeciwskazania

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
  • Preparat zalecany osobom dorosłym.
  • Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
  • Suplement Diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach, które daje Neuralax Night, kliknij TUTAJ