Neuralax Day – suplement diety na dzień

Neuralax Day zawiera 17 aktywnych substancji – ekstraktów roślinnych, aminokwasów, witamin i składników minerlanych. Selekcja składników suplementu diety Neuralax Day została dokonana w oparciu o 3 podstawowe założenia:

• Dostarczenie wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia
• Maksymalne wsparcie dla psychomotoryki człowieka
• Budowanie homeostazy organizmu

Neuralax Day to bezpieczny i świadomy wybór.

Neuralax Day to suplement diety w formie kapsułek o wegańskiej recepturze. Jego skład ma na celu wsparcie osób aktywnych fizycznie oraz tych, którzy pracują umysłowo.

Po co stworzono Neuralax Day?

Neuralax Day to próba  odpowiedzi na część problemów, które generuje dzisiejszy świat pełen pośpiechu oraz napięć. Nieustanne atakowanie człowieka bodźcami informacyjnymi często powoduje poczucie przytłoczenia. Brak czasu na aktywności fizyczne, niedobór substancji odżywczych w organizmie i wszechobecny stres wśród społeczeństwa – to wszystko sprawia, że suplementacja w diecie jest niezwykle istotna.

Neuralax Day – zastosowanie

Produkt HMP – Neuralax Day to 17 aktywnych składników w wysoko przyswajalnych formach, bez jakichkolwiek wypełniaczy. Neuralax Day przeznaczony jest do stosowania w ciągu dnia a jego unikatowe połączenie ekstraktów roślinnych, aminokwasów i minerałów wspomaga:

• Układ nerwowy
• Pamięć i funkcje poznawcze
• Stymuluje poziom naturalnej energii
• Zwiększa wydolność organizmu

Są to tylko niektóre z wielu możliwości jakie oferuje Neuralax Day. Brak poszczególnych witamin w organizmie może doprowadzić do wielu zaburzeń fizjologicznych, zwanych awitaminozami. Dodatkowo składniki mineralne oraz witaminy biorą udział w większości procesów zachodzących w organizmie człowieka. Z tych oraz innych powodów warto zdecydować się na suplementacje Neuralax Day.

Skład Neuralax Day

Neuralax Day zawiera 17 substancji czynnych. Jedno opakowanie produktu zawiera 170 kapsułek. Dokładne informacje na temat składu suplementu diety Neuralax Day znajdują się w tabeli poniżej.

Neuralax_day_skladniki

Zalecana dzienna porcja niezbędna do uzyskania korzystnego efektu: 6 kapsułek rano, podczas lub po posiłku albo 3 kapsułki rano i 3 w południe.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie zawiera wypełniaczy, barwników i substancji słodzących.

Odpowiedni dla wegan.

Neuralax Day – ostrzeżenia i przeciwskazania

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
  • Preparat zalecany osobom dorosłym.
  • Nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
  • Suplement Diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach, które daje Neuralax Day kliknij TUTAJ